O firmie

     Pomysł na Galerię Kufer Dekoracji, w której można wyszukać rozmaite ozdoby oraz dekoracje do domu, prezenty i upominki na wiele najprzeróżniejszych okazji, przyszedł mi do głowy kilka lat temu podczas słonecznych wakacji nad jeziorem, nad które jeżdżę, od kiedy byłam dzieckiem. Przy wieczornych rozmowach z koleżankami, mamą i siostrą rozmawiałyśmy o naszych niezrealizowanych jeszcze marzeniach i wtedy właśnie uzmysłowiłam sobie, że tym, co zawsze zaprzątało moją głowę, siedziało wewnątrz i czekało na realizację, było stworzenie pełnego magii miejsca, które byłoby spełnieniem marzeń o tym, co uwielbiam robić, czyli o ręcznym tworzeniu dekoracji, wianków i stroików, w które wkładam całe serce, a na które mam kopalnię pomysłów.

          

     Powroty z kolejnych wakacji uświadomiły mi, że zawsze przywożę z podróży ciekawostki, jakiś drobiazg do domu lub na prezent dla kogoś bliskiego. Właśnie wtedy kreowała się wizja pomysłu na przedmioty do mojego sklepu. Gdy koleżanki prosiły mnie o organizację wieczorów panieńskich, oryginalnych prezentów na śluby, chrzty czy urodziny, udekorowanie sali weselnej czy namiotu na komunię, uznałam, że mogę dołożyć wszelkich starań i pomóc udekorować wymarzoną uroczystość. Wówczas nabrałam przekonania, że jeżeli czasami ja sama potrzebuję kilku drobiazgów, to może także i innym ich brakuje, może mogłabym sprawiać im przyjemność, dawać szczęście, dekorować ich świat, co jednocześnie pozwoli mi samej spełniać siebie, swoje marzenia i pasje.

         

    Każdy z przedmiotów znajdujących się w Galerii tworzony jest z wielką radością, miłością, uwielbieniem i szacunkiem do piękna. Przedmioty powstają jako rękodzieło artystyczne, często w pojedynczych egzemplarzach, a każdy z nich ma swoje wyjątkowe wnętrze, duszę i niepowtarzalny klimat. Na specjalne życzenie mogę stworzyć produkty podobne do tych, które zostały już sprzedane lub według Państwa pomysłu. Wykonam na życzenie różnego rodzaju wianki, stroiki i kompozycje kwiatowe w wybranym stylu, kolorystyce, a także w zależności od okazji. Jestem otwarta na propozycje, mogą się Państwo także zdać na moje pomysły - na pewno wyczaruję coś oryginalnego i dołożę wszelkich starań abyście byli zadowoleni. Koszty dekoracji są zróżnicowane, zależne od pracochłonności wykonania, użytej techniki, rodzaju wykorzystanych materiałów, itp. Z tego względu ceny ustalane są indywidualnie. W tym celu proszę o kontakt e-mailowy na adres: galeria@kuferdekoracji.pl lub telefoniczny - 603 317 470. Osoby z terenu Szczawna-Zdroju, Wałbrzycha lub okolic mają możliwość odbioru osobistego.

      

    Bardzo serdecznie zapraszam do odwiedzenia tego pełnego ciepła i radosnego nastroju, szczególnie bliskiego memu sercu skrawka nieba.

Marta Jarosińska-Mańka

Marta Jarosińska-Mańka

ul. Kopernika 9/158-310 Szczawno-Zdrój

kom 603317470 galeria@kuferdekoracji.pl;
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.